Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya hatta "protein" kelimelerine yeterince aksülamel göstermediklerinde dönem geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini suçlu müşterek şeyle ilişkilendirdiği müşterek duruma birlikte gelir. proteinler - yalnız küme bu öbür bu Anabolizanlar, üçüncü grup anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere yalnız eşanlamlı olduğunu düşünür. müteaddit şahıs ayrılmış "spor yemeği" ve "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap olağan ve açıkça - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler amacıyla neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, bir kez anabolizmin ilmî aynı kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - etkili organizmada, hücre okunuşu dokuların konstrüktif parçalarının oluşumu ve güncellenmesine müteveccih benzer sıra kimyasal süreçtir, komplike moleküllerin erke birikimi ile daha olağan olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha bayağı birleşik ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız tanınmayan dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme yürüyerek maddedir. Örneğin, sadece yağlı doku göre - anabolikler fırın ürünleri, zengin yiyecekler, edilgin bir ömür şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, ancak kas doku tekvin etmek kendince anabolikler steroid okunuşu steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler sentetik hormon etkin preparatlardır. Ancak bir hayli varlık geliştiricisi yoluna bu kavramlar yalnızca eş konsept göre meri - steroidler. Sporcular aracılığıyla kullanıldığında, adale ağırlığı ve gücünde fazla ehemmiyetli artışlar sağlarlar. Başlangıçta deva yoluna yapılmışlardır, bu nedenle bir trup yapıcı nitelikler vardır. Bu preparatların sadece tikel serbest satış hakkında yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit varlık geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla tamamen meşru preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Tablet Steroid Anapolon etken anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen başka bazen preparatlar. Ayrıca spor yemeği de burada.

Spor besinleri - fiziki aktiviteyi arttıran kişiler için özel olarak üretilen maddeler çoklukla Steroid Kürü toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların besin maddelerine, vitaminlere daha ziyade Tablet Steroid yokluk duymasına oluşturan olmakta, ancak sporda daha önemli sonuçlar elde etmelerine muin olmaktadır.

Ve son sorun burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin yetkin eşanlamlısıdır. Bodybuilders ve powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi benzer spor mağazasına girmiş okunuşu bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna belirti ettiğini ve mutlak "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha geçmiş zaman okunuşu belirttiğim gibi yalnızca liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *